Kruszarka do kamienia, betonu i żelbetu

Developer i Recykling Sp. z o.o Śląsk

Developer i Recykling Sp. z o.o.

ul. Młodego Górnika 2D
Zabrze (Śląsk)


WYNAJEM - USŁUGI KRUSZARKĄ


Oferujemy wykonanie usług kruszenia kruszarką szczękową SANDVIK QJ340 z możliwością regulacji frakcji końcowej kruszywa w zakresie od 0 do 175 mm.

Zastosowanie mobilnej kruszarki szczękowej SANDVIK QJ340 pozwala nam na skruszenie różnego rodzaju materiału tj. : gruzu, betonu, żelbetu i przerobienie go na kruszywo o różnych frakcjach. Produkty te poddane badaniom mogą zostać wykorzystane pod budowę dróg, nasypów, platform pod posadzki obiektów handlowych, utwardzenie placów, parkingów, dróg dojazdowych, lokalnie do zasypywania zapadlisk powstałych w skutek szkód górniczych.

Kruszarka SANDVIK QJ340 posiada opinię Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie o jej innowacyjności. Kruszarka pozwala na kruszenie materiału mineralnego, organicznego oraz przemysłowego o bardzo wysokiej wytrzymałości na ściskanie (do 300 MPa), skał zwięzłych i bardzo zwięzłych m. in. (granit, melafir, gnejs).

Koszt usługi jest uzależniony od wielu czynników m.in. ilości, rodzaju i frakcji końcowej kruszywa, dlatego cenę w każdym przypadku ustalamy indywidualnie. Wydajność do 400 t/h – w zależności od rodzaju materiału i frakcji końcowej kruszywa (średnia efektywna wydajność ok. 200 t/h).

Zob. więcej parametrów oraz wymiary kruszarki (pobierz w PDF)

Dodatkowo oferujemy kompleksową obsługę procesu kruszenia z zastosowaniem ładowarek wyposażonych w legalizowane wagi technologiczne oraz innego rodzaju sprzętu wyburzeniowego (koparki, młoty hydrauliczne, nożyce tnąco-kruszące).

Wszystkie prowadzone przez nas usługi wykonujemy z najwyższą jakością, zaspokajając oczekiwania każdego z klientów.

Korzyści wynikające z wyboru naszej oferty:

  • Redukcja kosztów związanych z zakupem i transportem kruszyw kopalnych na podbudowy dróg, parkingów czy miejsc utwardzonych.
  • Możliwość osiągnięcia zysków ze sprzedaży kruszyw otrzymanych w wyniku kruszenia.
  • Pozbycie się kosztów związanych z magazynowaniem odpadów oraz ich transportem na składowisko.
  • Zmniejszenie ilość składowanych odpadów.
  • Powtórne wykorzystanie otrzymanego produktu jako surowca do podbudowy dróg, fundamentów pod budynki itp.
  • Ograniczenie degradacji środowiska.

Zapraszamy do wynajęcia kruszarkę SANDVIK QJ340